כלל הסדרות מלוות במערכים ייחודיים לחגי ישראל ומועדי השנה ובכללם לראש השנה, יום כיפור, חנוכה, פסח, יום הזיכרון לרצח רבין ז"ל, ימי הזיכרון לשואה ולגבורה ולחללי מערכות ישראל וכו'

ימי שיא

ביום שיא ישנה אפשרות לעבור תהליך מרוכז שכולל גם את האינטלקט גם את החוויה וגם את הפעילות דרך הידיים והרגליים. הימים כוללים דינמיקה קבוצתית, סרטונים, תרגילי כתיבה ו- o.d.t.

ימי  השיא מקבילים לנושאים השכבתיים:  בתרבות דיבור -'כוחה של מילה' בשליטה עצמית - "אשליה ואלכוהול" ו"עובר מסך" בזהות - 'המעגל הפנימי' ו'לוקחים אחריות'.

מנהיגות

סדרה יחודית עבור כיתות "נחשון", מועצות תלמידים ומסגרות מנהיגותיות אחרות. בסדרה זו נעסוק במתח שבין המקובל לבין הרצון הפנימי, בין הרצוי למצוי וביכולות ההנהגה העצמית. הסדרה מעוררת את המודעות לכח הבחירה הנתון בידינו, להנהיג קודם כל את עצמנו, ומתוך כך להשפיע ולהוביל במעגלים החברתיים, גם כשאין לנו תפקיד רשמי של 'מנהיג'. ניתן לשלב בסדרה זו מערכים מסדרת "שליטה עצמית".
 

מדרשת להב פועלת גם עם צוותי המורים בימי היערכות, השתלמויות בית-ספריות, או כיום העצמה למורים. בנוסף ניתן לרכוש את הספר "פרקי אבות בחדר מורים" מתאים לחלוקה כתשורה למחנכים / מורים עם פתיחת השנה או בסיומה.

  • White Google+ Icon
  • YouTube

2017 © מדרשת להב

נוצר ב wix בעזרת TWB.co.il

צור קשר

דוא"ל: MDlahav@gmail.com

מרכז שטנר 3, כנפי נשרים, ירושלים

מדרשת להב

לימוד. חוויה. משמעות